بازی مسابقات یورو 2012
قیمت :60000 ریال 

بازی UEFA EURO 2012 نسخه رسمی بازی برای مسابقات فوتبال یورو 2012 است که براساس بازی FIFA 2012 می باشد.(بدون نیاز به نصب نسخه FIFA 2012)
EA SPORTS UEFA EURO 2012 هیجان و شوق بازی های رسمی این تورنمنت را به همراه تمامی 53 تیم ملی عضو UEFA را باز آفرینی می کند.
تمامی 8 استادیوم رسمی این مسابقات ورزشی بزرگ و باشکوه در این نسخه وجود دارند.
شما می توانید با انتخاب تیم محبوب خود به صورت آنلاین با دیگر افراد به صورت گروهی رقابت کنید و برای بدست آوردن مقام قهرمانی EUFA EURO 2012 تلاش کنید.
نحوه بازی کاملا واقعی بوده و دارای جدیدترین تغییر و تحولات تیم های فوتبال EA SPORTS می باشد.

اطلاعاتی در مورد بازی UEFA EURO 2012 :
شرکت سازنده بازی : EA Canada
شرکت منتشر کننده بازی : EA Sports
تاریخ رسمی انتشار بازی : 24 اپریل 2012
ژانر بازی : ورزشی ، فوتبال
میزان دشواری بازی : متوسط
مدت زمان متوسط برای آشنایی با محیط بازی : حدود 30 دقیقه

ویژگی های بازی UEFA EURO 2012:
- شما می توانید با انتخاب هر کدام از 53 تیم ملی عضو EUFA و رقابت با تیم های ملی دیگر در تورنمنت رسمی مسابقه دهید و آن تیم را به سوی افتخار و کسب مقام قهرمانی پیش ببرید. تمامی 8 استادیوم رسمی این بازی ها که در دو کشور اکراین و لهستان برگزار می شود، کاملا شبیه سازی شده اند.
- ویژگی بازی به صورت آنلاین : رقابت با تیم های ملی دیگر به صورت آنلاین برای بدست آوردن مقام قهرمانی جام ملت های اروپا بسیار هیجان انگیز خواهد بود. شما می توانید با انتخاب تیم محبوب خود به صورت گروهی با دیگر تیم ها رقابت کنید و با ارائه بازی های خود شانس رسیدن به قهرمانی این مسابقات را از آن خود کنید.
- بازی کاملا واقعی این تورنمنت باعث می شود تا هواداران از مسابقات  و لحظات دلنشین آن که به اتفاقات دنیای واقعی نزدیک است، لذت ببرند. با هر مسابقه، افراد می توانند امتیازاتی برای افزایش تجربه کسب کنند و سطح پروفایل EA SPORTS Football Club را افزایش دهند.
- ساخت، مدیریت و رقابت با یک تیم ساختگی در برابر دیگر تیم های اروپایی در سبک جدید بازی Expedition از دیگر امکانات جدید این بازی می باشد.
- نمایش های تماشایی : در این اکسپنشن پک UEFA EURO 2012 تمامی اتفاقات، استادیوم های رسمی و جو واقع گرایانه بازی ها به تصویر کشیده می شود. حرکات تماشاچیان به همراه کاغذهای رنگی، پرچم ها و ابزارهای آتش بازی به خوبی در کشورهای لهستان و اکراین به واقعیت نزدیک شده است.
- گیم پلی منحصر به فرد : UEFA EURO 2012 یک اکسپنشن پک بسیار منحصر به فرد برای FIFA 2012 می باشد. این بازی رسمی ، قدرت گرفته از موتور قدرتمند Player Impact و ابتکارات گیم پلی ابتکاری مانند دریبل دقیق، دفاع تاکتیکی و هوش حرفه ای بازیکنان می باشد.

 

در 2 دی وی دی