بسته آموزشي چگونه تبليغات پرفروش بسازيم؟
قیمت :490000 ریالچگونه تبلیغات پرفروش بسازیم؟

 

 

در این بسته آموزشی ، بصورت قدم به قدم و کاملا عملی ، با نحوه ساخت تبلیغات پرفروش آشنا خواهید شد. مطابق با تحقیقات انجام شده توسط شرکت مدیر سبز ، بیش از 90 درصد تبلیغات مجلات ایرانی ، نکات لازم برای پرفروش شدن آگهی را در نظر نگرفته اند.چگونه تبلیغات پرفروش بسازیم؟


آموزش قدم به قدم ساخت تبلیغات چاپی پرفروش


آیا می دانستید که ایجاد تغییرات کوچک و مهم در آگهی ، می تواند میزان فروش را چندین برابر سازد؟


با صرف سه ساعت وقت و مشاهده این دوره آموزشی ، می توانید تبلیغاتی بسازید که مشتریان را ترغیب به خرید کند.


با مشاهده این دوره ، از خواندن ده ها کتاب و مقاله آموزشی بی نیاز خواهید شد.


مطالب ارائه شده در این بسته آموزشی را در سمینارهای چندهزار دلاری نیز نخواهید یافت!


یکبار برای آموزش هزینه کنید و تبلیغات خود را به منبع درآمدی باارزش تبدیل کنید.

 

 

محتویات بسته آموزشی1-دو دی وی دی فیلم آموزشی
در این فیلم ، مشاور تبلیغات مدیر سبز ، مراحل ساخت تبلیغات را بصورت کاملا عملی و قدم به قدم به شما آموزش خواهد داد. با بدست آوردن اطلاعات این فیلم آموزشی ، می توانید تبلیغاتی بسازید که مشتریان را براحتی ، به خرید کالا هدایت می کند.
اگر هم اکنون در مجلات تبلیغ می کنید ، با مشاهده فیلم می توانید به نکات ضعف تبلیغ خود پی برده و تغییرات لازم را اعمال کنید. در فیلم از مثالهای متعدد و آمار و ارقام شرکتهای مختلف استفاده شده است.

2-سی دی حاوی اطلاعات تکمیلی ، یک کتاب pdf ، یک آموزش صوتی و نمونه هایی از تبلیغات خارجی موفق
پس از مشاهده دو دی وی دی آموزشی ، می توانید از اطلاعات باارزش این سی دی استفاده نمایید. در این سی دی ، نمونه های فراوانی از تبلیغات خارجی وجود دارد که می تواند منبعی باارزش برای آشنایی با تبلیغات حرفه ای ، باشد. کتاب الکترونیکی موجود در این سی دی شامل نمونه های فراوانی از عناوین پرفروش است که در ساخت تبلیغات استفاده می شود. کتاب صوتی موجود نیز روشهای ساخت عناوین فوق العاده را به شما آموزش می دهد.

3-سی دی شامل فایلهای گرافیکی برای استفاده در ساخت تبلیغات
در این سی دی ، انواع فیالهای گرافیکی با کیفیت بالا جمع آوری شده تا در طراحی تبلیغات استفاده شود. عکسها و طرح های این سی دی با ارزش از بین هزاران فایل گرافیکی انتخاب شده اند.4-جزوه راهنمای استفاده از بسته آموزشی
در این جزوه ، با نحوه استفاده از این بسته آموزشی آشنا خواهید شد. و خلاصه ای از محتویات دوره آموزشی نیز به این جزوه اضافه شده تا برای مرور مطالب از آن استفاده کنید.

 

اگر در مجلات تبلیغ می کنید و از میزان فروش راضی نیستید
با گذراندن این دوره و ایجاد تغییرات در تبلیغ  ، فروش خود را چندین برابر کنید. گاه یک تغییر کوچک در ساختار تبلیغ می تواند تاثیر قابل توجهی بر روی فروش بگذارد.