کتاب شکستن مرزهای فروش
قیمت :50000 ریال 

 

كتاب شكستن مرزهاي فروش

 

 

کتاب شکستن مرزهای فروش با بیش از 30 صفحه مطلب جدید و به‌روز شده و همچنین دستورالعمل اجرایی در انتهای هر فصل برای به‌کارگیری آسان و سریع مطالب آن فصل.

 

این کتاب برای مدیرانی نوشته شده است که بیشتر متخصص
هستند تا مدیر و با صرف وقت و انرژی فراوان محصولات باارزشی
به‌وجود آورده‌اند ولی در فروش آن به‌اندازه کافی موفق نیستند! - ژان بقوسیان

 

تغییرات ویرایش دوم کتاب شکستن مرزهای فروش:
بیش از 30 صفحه مطلب جدید و به‌روز اضافه شده در لابه‌لای صفحات کتاب.
دستورالعمل اجرایی در انتهای هر فصل برای افزایش سریع فروش
صفحه‌آرایی مجدد و زیبا برای تفکیک آسان‌تر مطالب کتاب.

 

 نویسنده کتاب ژان بقوسیان مشاور بازاریابی و فروشی است که تا به حال به شرکت‌های ایرانی مختلف مشاوره داده تا فروش افزایش یابد. این کتاب گردآوری مطالبی است که در جلسات مشاوره چندصد هزار تومانی ارائه شده است.

بسیاری از مشتریان شرکت مدیر سبز این اطلاعات را با صرف بیش از یک میلیون تومان به دست آورده اند. ولی شما می توانید آنرا با مبلغی بسیار کمتر به این اطلاعات دست یابید.

با خواندن و اجرای مراحل توضیح داده شده در کتاب، فروشتان در 30 روز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

 

فهرست مطالب


فصل 1- ابزارهای لازم برای شروع کار
شکستن مرزهای فروش با ...
فصل 2- یافتن مشتریان جدید
فصل 3- افزایش فروش به مشتریان کنونی
فصل 4- برقراری مشارکت انتفاعی
فصل 5- ساخت تبلیغات پرفروش
فصل 6 – استفاده از اینترنت
فصل 7 - تشکیل تیم قدرتمند فروش
فصل 8 - تبدیل امکانات پنهان به درآمددرباره کتاب
برگرفته از مقدمه کتاب


کتابهای بیشماری در زمینه بازاریابی و فروش نوشته شده اند. بسیاری از این کتابها به مباحث تئوری می پردازند و یا اصول بازاریابی را بیان می کنند ، ولی در نهایت گامهای عملی برای رسیدن به فروش بیشتر را ارائه نمی دهند. دسته دیگری از کتابها شما را به خوشبینی، امیدواری و تلاش دعوت می کنند. چندین کتاب در زمینه فروش خوانده ام که پیام اصلی نویسنده آن است که بزرگ فکر کنیم، آینده شرکت را در ذهن خود تصور کنیم و ... این کتابها می توانند باعث زیاد شدن انگیزه شوند ، ولی وقتی خواندن کتاب تمام می شود هنوز نمی دانیم که چگونه فروش را افزایش دهیم. این کتاب برای ایجاد انگیزه و یا بالا بردن روحیه شما نوشته نشده است!

فرق این کتاب با بسیاری از کتابهای دیگر بازاریابی و فروش در آن است که تنها به طرح مشکلات و ارائه راه حل های احتمالی بصورت تئوری نمی پردازد، بلکه رهنمودهایی کابردی ارائه می دهد که در هر کسب و کاری قابل اجرا هستند و باعث افزایش فروش می شوند. ما در مورد راههایی صحبت خواهیم کرد که اجرای آنها ، فروش را ، بلافاصله افزایش می دهد.

احتمالا تابحال موفق به راه اندازی کسب و کار شده اید و اکنون صاحب کسب و کاری هستید ، در اینصورت مجموعه با ارزشی در اختیارتان است که با استفاده از آن، می توانید محصولات یا خدماتی را ارائه کرده و درآمد کسب کنید. هدف این کتاب بهبود بخشیدن به این سیستم برای فروش بیشتر است.
چرا مطمئن هستیم که بکارگیری این روشها تغییر قابل توجهی در کارتان ایجاد خواهد کرد؟ زیرا مطالب جمع آوری شده در این کتاب ، در واقع نکات کلیدی و عملی دهها سمینار ، مقاله ، دوره آموزشی و کتابهایی است که کسب و کار دیگران را متحول کرده است. هیچکدام از این روشها توسط ما ابداع نشده اند. ولی بسیاری ازآنها آزموده شده و نتایج عملی و محسوس آن مشاهده شده اند.

قبل از تهیه مطالب این کتاب به فکر ترجمه کتابی مناسب در زمینه افزایش فروش بودم. چندین کتاب را مطالعه کردم. در هنگام مطالعه بارها افسوس می خوردم که نویسنده می توانست قسمت خاصی را بهتر توضیح دهد و یا از بیان مطالب بدیهی بپرهیزد. همچنین بسیاری از مفاهیم نوین بازاریابی ، مثلا اصطلاحات مربوط به بازاریابی اینترنتی بخوبی توضیح داده نشده بودند، زیرا فرض بر این بود که خواننده با آنها آشنایی کافی دارد. ناگهان جرقه ای در ذهنم خطور کرد. چرا به ترجمه مستقیم یک کتاب بپردازم، وقتی که می توان برداشت آزاد و قابل استفاده تری از مطالب ارائه داد؟ می توان برای تکمیل مطالب از دهها مقاله و سمینار استفاده کرد. نتیجه مطالعات و جمع آوری مطالب جالب و عملی برای افزایش فروش ، کتاب حاضر را شکل داد.

بنابرین کتاب حاضر، گلچینی از بهترین و عملی ترین مطالبی است که قادر به جمع آوری آنها بودم. البته سالها قبل از تهیه این کتاب ، همین اطلاعات را در قالب مشاوره و دوره های آموزشی به صاحبان کسب و کار ارائه کرده ام و نتیجه آزمودن بسیاری از روشهای مطرح شده را به چشم خود دیده‌ام.

برایان تریسی در سمینار اخیرش می گفت که یک راه تضمینی برای دو برابر شدن درآمد آن است که ده سال صبر کنید. در ده سال آینده، درآمد شما حداقل دو برابر خواهد شد. او با این سخن می خواست به اهمیت زمان اشاره کند. روشهای افزایش فروش هنگامی باارزش هستند که در زمانی نسبتا کم و معقول فروش را افزایش دهند. تاکید ما در این کتاب، بر افزایش سریع فروش است. بسیاری از روشهای مطرح شده، به محض اجرا شدن ، تاثیر مستقیمی بر درآمد شما خواهند گذاشت.

در این کتاب به سیستمی خواهیم پرداخت که متشکل از روشهای نوین بازاریابی ، برنامه های تبلیغاتی موثر ، ترفندهای فروش سریع و استفاده از همکاری دیگران و همچنین بکارگیری اینترنت است.

شما با مطالعه این روشها و ایجاد تغییرات در نحوه صحبت با مشتریان ، برقراری تماسهای تلفنی ، نوشتن نامه ها و مطالب تبلیغاتی و استفاده از اینترنت ، باعث خواهید شد تا مشتریان با رضایت کامل پولهایشان را به شما بدهند و محصولات و خدمات شما را خریداری کنند.

این روشها آسانتر از آن چیزی هستند که تصور می کنید و برای رسیدن به نتایج دلخواه، کافی است متعهد و پایبند به پیاده سازی مطالب گفته شده باشید. اگر آماده اید می توانیم این سفر مهیج را آغاز کنیم.