پک کامل آموزش مدرک بین المللی سخت افزار Comptia A+ 2009 در 1 دی وی دی
قیمت :60000 ریال







+A چیست؟
گواهينامه +A به عنوان يک استاندارد جهت تعيين سطح علمی و فنی متخصصين سخت افزار توسط شرکت CompTIA از سال 2001 طراحی و ارائه شده است .
گواهينامه +A جهت تائيد شايستگی علمی و فنی احراز کننده آن به عنوان متخصص فنی کامپيوتر می باشد و هم اکنون بسياری از شرکتهای بين المللی مطرح در قلمرو کامپيوتر اين گواهينامه را به رسميت شناخته اند و سبب افزايش اعتبار آن در سطوح بين المللی شده اند و در اختيار داشتن گواهينامه +A به اين معنی است که شخص دارای درک عميق و بنيادين از عملکرد سخت افزار پيشرفته PC و تنظيمات سخت افزاری مربوط به کامپیوترها می باشد .

دوره +A که توسط شرکت کامپتیا ارائه شده از دو بخش Core و OS تشکیل شده است. در قسمت Core دانشجویان با مفاهیم علمی سخت افزارها ، کار عملی و عیب یابی انها آشنا می شوند. در بخش OS چگونگی مدیریت سخت افزار توسط سیستم عامل تشریح می شود.این پک آموزشی به صورت نرم افزار و محصول شرکت Labsim می باشد که در یک DVD به شما عرضه می شود. این نرم افزار یکی از قوی ترین نرم افزارهای اموزشی در این زمینه می باشد. که با زبانی ساده و مولتی مدیا به بیان مفاهیم می پردازد . قیمت این نرم افزار 695 دلار امریکا می باشد. که با توجه به تحریم بودن ایران و عدم دریافت کد فعال سازی قابل استفاده نخواهد بود. فقط این را بگوییم که قفل نرم افزاری فوق توسط گروه فنی مهندسی سایت اغازه شکسته شده است. که می توانید مادام العمر بدون دریافت کد فعال سازی و عدم محدودیت در دفعات نصب و اجرا از آن استفاده کنید..